1 BTC = 30.000PLN Zaczynam kopać BitCoiny :-)

Hejka 🙂

dzisiaj krótko o BitCoinie. Wszyscy wiemy o spektakularnych sukcesach tej krypto waluty od 0 do 30000PLN w 8 lat 🙂
Oczywiście są zwolennicy i przeciwnicy jak zawsze i z wszystkim. W sumie inny podział to Zarabiający (zwolennicy) i Niezarabiający (przeciwnicy).
Dlaczego stosuję to rozróżnienie? To bardzo istotne ponieważ osoby propagujące negatywne opinie na 99% nie zarabiają w tym biznesie i nie są w żaden sposób
z nim związane. Jak to działa? Znajomy mi LIDER zrobił eksperyment i zwrócił się do swoich Hejterów z propozycją, że jak napiszą o nim coś pozytywnego zapłaci im 20-30$ 🙂 Można było to obejrzeć na jego kanale YT. I co się okazało? Hejterzy dodawali pozytywne opinie i co ciekawe każdy z nich miał założone konto na bitbay’u lub innym webwallet’cie bo Damian Żukiewicz wysyłał dolce owszem ale w przeliczeniu na bitcoiny 😉 … . Jeden z Hejterów dodał co najmniej dwa komentarze pozytywne z różnych kont lecz podał ten sam adres portfela (…) To tylko jeden z takich przykładów, został nagrany i łatwo mi się do niego odnieść. Można je mnożyć. I teraz pytanie do Was. Czy na prawdę uważacie za wartościowe informacje pozyskiwane od „takich” osób? Dla mnie one są mało wiarygodne. Podłe. Chciałbym ale boję się, nie potrafię więc zatruwam życie innym. Podobnie działają media które zawsze kiedy BTC osiągnie nowe ATH (nowy kurs dotąd nie notowany) a po nim następuje korekta (każdy kto obserwuje giełdę wie, że to zjawisko jest naturalne występujące zawsze i korekta nie jest niczym nowym, korekta może być większa lub mniejsza od kilku set złotych do kilku tysięcy). Media robią szum trąbią żeby uważać, kliencie nabici w butelkę ogromne straty itd… Pamiętajcie, że wolność słowa nie oznacza mówienie prawdy lecz zapewnia, że każdy może wypowiadać to co chce lecz może mieć się to nijak do faktów tak jak w omawianym przypadku. Państwo zawsze będzie krytykować i zwalczać to nad czym nie ma kontroli i nie ważne czy to jest dla Was dobre czy złe wystarczy, że nie ma nad tym kontroli.

Polecam Wam zapoznać się z BitCoinem i możliwościami jakie daje. TakTeż Jestem Górnikiem i kopię ⛏⛏⛏ potem handluje na giełdzie BitBay.

 

Trzymajcie się 🙂

Iwona Langner

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *