Dlaczego zainwestowałam w EXPERTY?

Cześć,

dzisiejszy wpis w całości chciałabym poświęcić projektowi EXPERTY – jest to moje najnowsze odkrycie i moja nowa inwestycja 🙂

 Inwestując niespełna tydzień temu 1 Ethereum w Experty dzisiaj osiągnęłam zysk ok. 20% (ok. 200 zł)  

Natomiast mi zależy na tym aby pokazać Ci czym ja się kieruję w podejmowaniu decyzji o inwestycji oraz korzyści jakie mogą płynąć z tej decyzji! 🙂

Experty to polski projekt ICO. Obecnie faza ICO została ukończona i część tokenów sprzedana (aby nie powodować gwałtownych spadków kursów tylko stabilny wzrost  zespół Experty wprowadził pewne ograniczenia). Więcej na temat tych rozwiązań przeczytasz na oficjalnej stronie projektu na której znajdziesz również szczegółowe dane techniczne „white paper” i opis projektu ➙   www.experty.io

➙ Darmowa rejestracja na KuCoin.com ➙  ZAŁÓŻ KONTO TERAZ i KUP EXPERTY

Mnie przekonali iż wdrożenie do użytku globalnego aplikacji Experty niesie za sobą ogromne korzyści dla mnie, dla Ciebie i całego rynku globalnego. Takie rozproszenie będzie powodować inną korzystną zmianę w świecie bowiem „odmrożenie skostniałych struktur” jakie istnieją w większości państw i mam tu na myśli dostęp do specjalistów (medycyny, prawników, psychologów, specjalistów IT, nauczycieli, różnego rodzaju poradnictwa, przewodników z innych krajów co ułatwi Ci odpowiednie przygotowanie do podróży itp.). Oczywiście możesz powiedzieć, że już istnieją social media i ja się z Tobą zgodzę jednak przyznasz, że jeżeli chcesz znaleźć konkretną informację na grupie tematycznej czy i internecie to one są dostępne jednak ile tracisz na to czasu?

Pamiętam jak robiłam tego bloga to mówiono mi, że to jest proste tylko wystarczy to i to zrobić i już banał. Yhy tak jeśli robisz to po raz 10 to może tak jednak za pierwszym razem czeka Cię długa mozolna i czasochłonna droga. Owszem wszystko jest proste zgadzam się ale jak nie masz doświadczenia to skąd wiesz czy daną wtyczkę uruchomić i po co? Jak ustawić tagi? Kategorie? Wszystko proste … i teraz do większości tych czynności musisz poszukać i oglądnąć filmik.

Pamiętaj, że filmiki na YT w większości nie są przegotowane przez profesjonalistów i są bardzo lakoniczne a czasami wręcz nieprzydatne.

Korzyści z użytecznej aplikacji: 

  1. szybki dostęp do sprawdzonej informacji (bez wyszukiwania)
  2. bezpośredni kontakt pozwala na doprecyzowanie zagadnienia i uzyskanie precyzyjnej i rzeczowej odpowiedzi
  3. rozmawiam na konkretny temat z konkretnym fachowcem (mniej stresu, i straty czasu)
  4. płacę dokładnie za czas jaki wykorzystam (23 minuty a nie stawkę godzinową – rozliczenie proporcjonalne)
  5. możliwość dodatkowego lub nawet stałego zarobku (jesteś doświadczonym youtuberem, podróżnikiem, inżynierem, nauczycielem – Ty też możesz zostać Expertem!)
  6. natychmiastowe rozliczenia w Experty  (wyklucza problematyczność rozliczeń międzynarodowych wynikających z tego iż każde państwo posiada inną walutę)

Powyżej opisałam wartość użytkową Experty i korzyści jakie ona daje każdemu człowiekowi na świecie.

➙ Napisz do mnie TERAZ

Więcej o Experty przeczytasz w zakładce  Experty – polski projekt  <<—– kliknij 

Teraz chce dodać, że jako inwestor widzę olbrzymi potencjał tego projektu i niewielkie ryzyko ponieważ Experty został już ukończony obecnie trwa faza testów i ulepszeń rozwiązań a samo Experty jest notowane w worldindexcoin i jego kurs będzie rósł ponieważ dopiero w tej fazie rozpoczęła się na większą skalę kampania marketingowa co ma na celu zbudowanie większej społeczności i pozyskania inwestorów. Ten etap minimalizuje ryzyko i zwiększa szanse na zarobek i wzrost kursów. Niecały tydzień temu zainwestowałam w Experty sprawdź poniżej różnice kursów.

Wyobraź sobie teraz jak wzrośnie cena kiedy Experty stanie się popularna i miliony osób zaczną korzystać z aplikacji i używać Experty

do płatności 🙂

Myśl jak Inwestor i myśl na dużą skalę! 

Iwona Langner

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *