BITBAY.NET

BitBay.NET to ODPOWIEDZIALNY partner biznesowy. Proszę Cię abyś uważnie zapoznał się

z poniższymi materiałami dotyczącymi działalności tej firmy.

Skorzystaj z ➙ KALKULATORA WALUT NA KRYPTOWALUTY

Zamieszczony przez nas kalkulator walut pozwala w łatwy sposób dokonać konwersji pomiędzy kursami poszczególnych walut. Dostępnymi walutami są: PLN, EUR, USD, CHF, GBP. W kalkulatorze znajdują się również najpopularniejsze kryptowalty takie jak Bitcoin, Ethereum, Lisk czy Litecoin.

—> oficjalna strona BitBay.NET 

Poniżej zamieszczam wywiad z właścicielem BitBay.Net Sylwestrem Szyszkiem który ujawnia najbliższe plany giełdy.

BitBay.Net powstał w 2014 roku w Katowicach. Naszym celem było stworzenie platformy, której jeszcze wówczas nie było na polskim rynku – profesjonalną i jednocześnie intuicyjną giełdę umożliwiającą kupno i sprzedaż Bitcoin oraz Litecoin. Od początku firmą kieruje obecny CEO BitBay – Sylwester Suszek, osoba z dużym doświadczeniem ze świata finansów. Współtworzył on wcześniej dwie duże firmy z sektora finansowego, aby następnie, wraz ze wspólnikami, zbudował silną giełdę Bitcoin i innych cyfrowych walut”. Bitbay.Net jest największą w Polsce giełdą umożliwiającą wymianę cyfrowych walut! BitBay.NET w obecnej chwili zatrudnia ok. 200 pracowników. Obecnie Bitbay.Net to grupa kilkunastu firm powiązanych kapitałowo. 

BitBay.NET który obecnie ma ok. 800.000 tys. Użytkowników i wyceniany jest na ok. 1 000.000.000 mld. zł. W związku z fiaskiem w sprawie próby porozumienia z KNF, NBP oraz Ministerstwem Finansów i wypracowania nowych regulacji prawnych w zakresie obrotu kryptowalutami BitBay.Net w maju 2018 roku przeniósł  się z Polski na Maltę. Obecnie właściciel Bitbay.Net nadal uczestniczy w rozmowach z Polskim rządem w celu wypracowania korzystnych rozwiązań dla sektora kryptowalut w Polsce.

Bitbay.net to ulubiona przeze mnie giełda. Niezwykle funkcjonalna i intuicyjna. Posiada również program partnerski w którym możesz otrzymać dodatkowe wynagrodzenie 0, 40% prowizji pobranej od transakcji Twoich poleconych.

Sprawdzona bezpieczna i rzetelna giełda z bardzo dobrym supportem również w języku polskim.

Uwaga: 24 września 2018 nastąpiło wyłączenie opcji wystawiania ofert ukrytych. Czytaj więcej

Od września 2018 roku chińska wersja językowa już dostępna.

Biura BitBay.Net :      

    1. Polska – 40-594 Katowice, ul. Galusa 10/18, Oddziały BitBay
    2. BitBay – Embassy Amsterdam, NLZeedijk 43A, 1012 AR
    3. BitBay – New Delhi, INOff-405, DLF Tower A, Jasola
    4. BitBay – Arabia Soudyjska
    5. BitBay – Malta od 2018r;

Giełda pod koniec 2017 roku odnotowała rekordowy dzień obrotu kryptowalutami na poziomie

ok. 1 500.000.000 mld zł. 

Znalezione obrazy dla zapytania dash logo

Znalezione obrazy dla zapytania ripple logo

Znalezione obrazy dla zapytania OmiseGo    Znalezione obrazy dla zapytania golem blockchain

—-> Jeśli nie masz jeszcze konta na Bitbay.NET to założysz je TUTAJ

Moje konto na BiyBay.Net założyłam  w 2016 roku do zakupu pierwszych moich kryptowalut.

Brak opłat za prowadzenie konta – konto za 0 zł

Podsumowując otwierając konto BitBay otrzymujesz dostęp do innowacyjnego konta na którym możesz w łatwy sposób wykonywać

różne operacje na krypto walutach. BitBay oferuje również możliwość wypłaty swoich środków ANONIMOWO

w dowolnym miejscu na świecie, w dowolnym bankomacie posiadającym funkcje   w walucie obowiązującej w danym kraju, bez użycia karty. Jeśli dużo podróżujesz posiadając konto na Bitbay.net nie musisz się już martwić o to czy zakupiłeś wystarczającą ilość waluty danego kraju, z Bitbay zrealizujesz wypłatę gdziekolwiek będziesz w lokalnej walucie nawet bez użycia karty!!! Technologia stwarza dla Ciebie świat nieograniczonych możliwości. 

<<<—— Zobacz jak robię wypłatę bez użycia karty

—> Aktywuj swoje konto na giełdzie BitBay.NET już TERAZ

Handel kryptowalutami

(kliknij na rys. sprawdź aktualne wykresy kursów walut):

Więcej na temat handlu kryptowalutami dowiesz się na bieżąco odwiedzając mój blog oraz kanał na YouTubie – Iwona Langner – „WolnyWybór” – gdzie dodaję nowe filmy na temat giełdy. 

 Dowiedz się jak zarabiać na handlu kryptowalutami —> 

—> Aktywuj swoje konto na giełdzie BitBay.NET już TERAZ

 SUBSKRYBUJ

Znalezione obrazy dla zapytania instagram

Podobny obraz


Nota prawna. Inwestycje i zarabianie w Internecie. 

Informacje zawarte na tym video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w treści udostępnianych artykułów lub wpisów oraz innych materiałach video (instruktażowych).

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://wolnywybor.com