BITCLUB

BitClub.Network rozpoczął działalność we wrześniu 2014 roku, jest własnością zespołu ekspertów, przedsiębiorców, profesjonalistów marketerów sieciowych i programistów, którzy połączyli siły by razem tworzyć ten ruch. Każdy może dołączyć do BitClub.Network i zacząć zarabiać biorąc udział w naszych pulach wydobywczych.

Misja BitClub.Network – Pomóc TOBIE zdobyć Bitcoin i waluty cyfrowe, które stają się coraz popularniejsze.

Oficjalna strona BitClub.Network —–> www.bitclubnetwork.com

Jak dotąd nasza społeczność stworzyła jedną z największych kopalni na świecie. Bitclub.Network to 6-ta co do wielkości kopalnia na świecie.

Aktualne  możliwości wydobycia w BitClub.Network wynoszą ok. 130 bloków miesięcznie.

    • Każdy wydobyty blok to około 16 BitCoinów  policzmy 130 bloków x 16 BTC = 2080 Bitcoinów
    • 2080 BTC (kurs 20000PLN z dnia 22.05.2018r.) = 41 600 000 $

Ciągle rozwijamy nasze pule wydobywcze i już oferujemy możliwości zakupu puli z Bitcoin, Ethereum i Zcash, jednocześnie planując w przyszłości dodać inne, przynoszące większe zyski waluty.

BitCoin jest pierwszą na świecie kryptowalutą, czyli w uproszczeniu walutą cyfrową. To co wyróżnia go na tle klasycznych walut to fakt, że jest on zupełnie zdecentralizowany. Oznacza to, że nie ma właściciela, nikt nie ma nad nim kontroli, jest niezależny od banków czy instytucji finansowych. Nikt nie jest w stanie zamrozić Twoich środków czy w jakikolwiek sposób ingerować w zawartość Twojego portfela.

—-> Aktywuj swoje konto na giełdzie BitBay.NET już TERAZ

Będzie to Twój pierwszy BEZPIECZNY portfel na kryptowaluty! Będziesz mógł przechowywać, kupować/sprzedawać oraz swobodnie wpłacać i wypłacać.

BitBay.NET dla bezpieczeństwa swoich klientów w maju 2018r. rozpoczął proces przenoszenia firmy na Maltę aby uniknąć nie przychylnego stanowiska KNF, NBP oraz Ministerstwa Finansów z którymi nie udało się nawiązać współpracy w zakresie uregulowania kryptowalut w Polsce. Należy podkreślić fakt iż Niemcy, Anglia, Szwajcaria, Ukraina ale też Białoruś i inne kraje nie miały żadnych wątpliwości co do słuszności uregulowania prawnego. Instytucje polskie oczekiwały całkowitego zaprzestania używania technologii blockchain.

SPRAWDŹ  —->  aktualną wartość rynku kryptowalut  COINMARKETCAP

Codziennie możesz sprawdzić oficjalne statystyki wydobycia BitCoin w kopalni BitClub Network

—–> TUTAJ 

Obecnie MOC OBLICZENIOWA naszej kopalni BitClubNetwork wzrosła do 1600PH/s.

Cztery razy więcej mocy! Odpowiedzialne wydobywanie na Islandii
w Reykjaviku.


Jednostka wydobywcza do kryptowalut

Islandia zapewnia doskonałe środowisko dla wydobywania na szeroką skalę ponieważ nie tylko charakteryzuje się niskimi temperaturami przez cały rok, ale też zapewnia 100% czystej, odnawialnej energii wykorzystującej technologię hydroelektryczną i geotermalną. Kopalnia jest dostępna do odwiedzania, możesz w każdej chwili tam pojechać
i zobaczyć jak działa.

Proces wytwarzania bitcoinów określany jest mianem kopania –
z angielskiego: mining.


„koparka” do kryptowalut

BitClub kupuje cały nasz sprzęt wydobywczy, jest on naszą własnością i nie musi go wynajmować. Dzięki temu masz możliwość przejęcia maszyn jeśli uważasz, że możesz efektywnie wydobywać sam. BitClub Network odsprzedaje sprzęt, gdy zbliża się koniec szczytu jego możliwości. To bardzo ważne dla Nas by utrzymywać wydajność i kupować najnowsze chipy, tablice hashujące i najlepszy sprzęt, bo zapewnia to najlepszy zwrot inwestycji. Odkąd wydobywamy mieliśmy okazję zobaczyć niesamowity wzrost wydajności sprzętu i niezmiennie jesteśmy w stanie kupować ten sprzęt od najlepszych producentów na świecie (BitFury i Bitmain). Jako członek BitClub w rzeczywistości jesteś posiadaczem kawałka sprzętu wydobywczego i zależnie od ilości posiadanych udziałów i kraju w którym mieszkasz, możesz zażądać przejęcia swojego sprzętu. Możesz tego zażądać w dowolnym momencie zanim Twoje udziały wygasną.

Co jednak jest najważniejsze dla Ciebie jako inwestora?

Cena BitCoin’a prawdopodobnie już zawsze będzie rosła! Dlaczego tak się dzieje? Ilość wydobywanych BitCoinów będzie się zmniejszać na przestrzeni kolejnych lat, natomiast zainteresowanie stale rośnie. Oznacza to więcej ludzi chcących być w posiadaniu tej waluty, oraz coraz mniejsze jej wydobycie. To prowadzi do ciągłego wzrostu wartości BitCoina!

Bitcoin będzie wart 1 milion dolarów! ($1. 000. 000) 

SPRAWDŹ  —->  aktualną wartość rynku kryptowalut  COINMARKETCAP

dostępne kryptowaluty które można „kopać” wykupując pule GPU

Oglądnij poniższe pomocne filmy instruktażowe:

Jak założyć portfel blockchain?

Moja skrzynia na BitCoiny 🙂

 SUBSKRYBUJ

Znalezione obrazy dla zapytania instagram

Podobny obraz

[contact-form-7 404 "Not Found"]


Nota prawna. Inwestycje i zarabianie w Internecie. 

Informacje zawarte w publikowanych  materiałach oraz video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w treści udostępnianych artykułów lub wpisów oraz innych materiałach video (instruktażowych).

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://wolnywybor.com

kontakt@wolnywybor.com