BITCLUB

BitClub.Network rozpoczął działalność we wrześniu 2014 roku, jest własnością zespołu ekspertów, przedsiębiorców, profesjonalistów marketerów sieciowych i programistów, którzy połączyli siły by razem tworzyć ten ruch. Każdy może dołączyć do BitClub.Network i zacząć zarabiać biorąc udział w naszych pulach wydobywczych.

Misja BitClub.Network – Pomóc TOBIE zdobyć Bitcoin i waluty cyfrowe, które stają się coraz popularniejsze.

Oficjalna strona BitClub.Network —–> www.bitclubnetwork.com

 

Jak dotąd nasza społeczność stworzyła jedną z największych kopalni na świecie. Bitclub.Network to 6-ta co do wielkości kopalnia na świecie.

Aktualne  możliwości wydobycia w BitClub.Network wynoszą ok. 130 bloków miesięcznie.

 • Każdy wydobyty blok to około 16 BitCoinów  policzmy 130 bloków x 16 BTC = 2080 Bitcoinów
 • 2080 BTC (kurs 30033 PLN z dnia 22.05.2018r.) = 62 468 640 $
 • Każdy Inwestor z tej puli otrzymuje swoje 7% zysku miesięcznie 🙂

Ciągle rozwijamy nasze pule wydobywcze i już oferujemy możliwości zakupu puli z Bitcoin, Ethereum i Zcash, jednocześnie planując w przyszłości dodać inne, przynoszące większe zyski waluty.

BitCoin jest pierwszą na świecie kryptowalutą, czyli w uproszczeniu walutą cyfrową. To co wyróżnia go na tle klasycznych walut to fakt, że jest on zupełnie zdecentralizowany. Oznacza to, że nie ma właściciela, nikt nie ma nad nim kontroli, jest niezależny od banków czy instytucji finansowych. Nikt nie jest w stanie zamrozić Twoich środków czy w jakikolwiek sposób ingerować w zawartość Twojego portfela.

—-> Aktywuj swoje konto na giełdzie BitBay.NET już TERAZ

Będzie to Twój pierwszy BEZPIECZNY portfel na kryptowaluty! Będziesz mógł przechowywać, kupować/sprzedawać oraz swobodnie wpłacać i wypłacać.

BitBay.NET dla bezpieczeństwa swoich klientów w maju 2018r. rozpoczął proces przenoszenia firmy na Maltę aby uniknąć nie przychylnego stanowiska KNF, NBP oraz Ministerstwa Finansów z którymi nie udało się nawiązać współpracy w zakresie uregulowania kryptowalut w Polsce. Należy podkreślić fakt iż Niemcy, Anglia, Szwajcaria, Ukraina ale też Białoruś i inne kraje nie miały żadnych wątpliwości co do słuszności uregulowania prawnego. Instytucje polskie oczekiwały całkowitego zaprzestania używania technologii blockchain.

SPRAWDŹ  —->  aktualną wartość rynku kryptowalut  COINMARKETCAP

 

Pomyśl czy to nie wspaniale posiadać taki dochód pasywny? 

Pokażę Ci to na przykładzie wyobraź sobie, że dzisiaj posiadasz 100.000 tys. zł. które dzielisz na dwie części i 50.000 tys. zł. wpłacasz do banku na lokatę 2% zysku w skali roku a za drugie 50.000 tys. zł. kupujesz pule miningowe w BitClub’ie (inwestujesz w koparki wydobywcze) i co miesiąc otrzymujesz 7% zysku z inwestycji.

Po 12 miesiącach z lokaty założonej w banku na 50000 tys.zł. otrzymasz wypracowany zysk jedynie 1000 zł; po upływie 12 miesięcy inwestując w Bitclub’ie zarabiasz na czysto 7% z kwoty 50.000tys. zł. i 11 razy otrzymasz kwotę 3. 500zł.  

Prawda, że to korzystna propozycja?  Przyznasz, że również na Tobie wynik robi wrażenie 😉 

 

—-> Aktywuj swoje konto w BitClub.Network już Teraz! 

 

Codziennie możesz sprawdzić oficjalne statystyki wydobycia BitCoin w kopalni BitClub Network

—–> TUTAJ 

Obecnie MOC OBLICZENIOWA naszej kopalni BitClubNetwork wzrosła do 1600PH/s.

Cztery razy więcej mocy to razy więcej zysków! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wypłata zysków z BitClub.Network

 

Odpowiedzialne wydobywanie na Islandii w Reykjaviku.


Jednostka wydobywcza do kryptowalut

 

Islandia zapewnia doskonałe środowisko dla wydobywania na szeroką skalę ponieważ nie tylko charakteryzuje się niskimi temperaturami przez cały rok, ale też zapewnia 100% czystej, odnawialnej energii wykorzystującej technologię hydroelektryczną i geotermalną. Kopalnia jest dostępna do odwiedzania, możesz w każdej chwili tam pojechać i zobaczyć jak działa.

Oglądnij krótką relacją z wizyty w kopalni w Islandii  —->         

Proces wytwarzania bitcoinów określany jest mianem kopania – z angielskiego: mining.
„wydobywanie” kojarzy nam się z górnictwem
„koparka” do kryptowalut

 

—-> Aktywuj swoje konto w BitClub.Network już Teraz! 

 

BitClub kupuje cały nasz sprzęt wydobywczy, jest on naszą własnością i nie musi go wynajmować. Dzięki temu masz możliwość przejęcia maszyn jeśli uważasz, że możesz efektywnie wydobywać sam. BitClub Network odsprzedaje sprzęt, gdy zbliża się koniec szczytu jego możliwości. To bardzo ważne dla Nas by utrzymywać wydajność i kupować najnowsze chipy, tablice hashujące i najlepszy sprzęt, bo zapewnia to najlepszy zwrot inwestycji. Odkąd wydobywamy mieliśmy okazję zobaczyć niesamowity wzrost wydajności sprzętu i niezmiennie jesteśmy w stanie kupować ten sprzęt od najlepszych producentów na świecie (BitFury i Bitmain). Jako członek BitClub w rzeczywistości jesteś posiadaczem kawałka sprzętu wydobywczego i zależnie od ilości posiadanych udziałów i kraju w którym mieszkasz, możesz zażądać przejęcia swojego sprzętu. Możesz tego zażądać w dowolnym momencie zanim Twoje udziały wygasną.

 

Co jednak jest najważniejsze dla Ciebie jako inwestora?

Cena BitCoin’a prawdopodobnie już zawsze będzie rosła! Dlaczego tak się dzieje? Ilość wydobywanych BitCoinów będzie się zmniejszać na przestrzeni kolejnych lat, natomiast zainteresowanie stale rośnie. Oznacza to więcej ludzi chcących być w posiadaniu tej waluty, oraz coraz mniejsze jej wydobycie. To prowadzi do ciągłego wzrostu wartości BitCoina!

 

Bitcoin będzie wart 1 milion dolarów! ($1. 000. 000) 

 

SPRAWDŹ  —->  aktualną wartość rynku kryptowalut  COINMARKETCAP

 

 

Każda Pula GPU „wydobywa” kryptowalutę w zależności którą wybierzesz (Ethereum, Ethereum Classic, Zchash)  przez 2,000 dni. Nasze pule są zaplanowane tak by wydobywający mogli się przyłączyć i zarabiać swoją część z wszystkich Bitcoin’ów. Z każdym udziałem zakupujesz procent wydobywanych Bitcoin’ów.  Te naliczenia mają miejsce codziennie i za każdym razem gdy zarabiana jest nowa prowizja, częściowy udział jest automatycznie odkupowany, co powoduje wzrost Twoich zarobków i sprawia ze kopalnia działa.

 

 

dostępne kryptowaluty które można „kopać” wykupując pule GPU

Plan marketingowy  –  omówienie 

 

Drzewo binarne – jak działa?

 

 99$ Aktywny członek
 Pula 1  wartości 500$ = 3 Kredyt
 Pula 2 wartości 1000$= 6 Kredyty
 Pula 3 wartości 2500$= 12 Kredyty

po wykupieniu wszystkich pul otrzymujesz pozycję Founder (najwyższa pozycja).

 

To drzewo wypłaca do 10 CYKLI dziennie, zależnie od Twojej obecnej rangi w systemie. Gdy na powyższym zegarze pojawi się 00:00:00 wszystkie kredyty zebrane po obu stronach drzewa binarnego zostaną podliczone i wypłacone. Wszystkie niewypłacone kredyty zostaną przekazane na kolejny okres wypłat, proces ten powtarza się co 24 godziny. By zarobić cykl musisz mieć 15 kredytów z prawej i 15 z lewej strony (jedną stronę buduje Ci twój Partner).
Każdy cykl wypłaca Bitcoiny warte 200$ i kolejne 80$ jest wypłacane jako bonus na 8 kolejnych sponsorowanych poziomów. W każdym 24 godzinnych okresie możesz powtórzyć cykl tyle razy na ile pozwala Twoja ranga.
– 4 razy jako MINER
– 5 razy jako BUILDER
– 6 razy jako PRO BUILDER
– 8 razy jako MASTER BUILDER
– 10 razy jako MONSTER BUILDER
Znalezione obrazy dla zapytania RANGI W BITCLUBIE
Wszystkie kredyty, które pojawią się po ostatnim dozwolonym cyklu danego dnia nie będą się liczyć, ani nie przejdą na następny dzień! Te kredyty zostaną zablokowane i będziesz mógł codziennie zobaczyć wszystkie zablokowane ze względu na ograniczenia cykli kredyty.
 
 1. Oferujemy też system poleceń, który pozwala każdemu kupować udziały w sprzęcie i dostawać prowizje. Z naszym wyjątkowym modelem partnerskim i codziennymi wypłatami Bitcoin, możemy prześcignąć niemal każdą inną istniejącą firmę wydobywczą.
 2. Już teraz możesz dołączyć do BitClub Network    następnie wypełnij formularz (podaj zgodne dane i aktywuj konto potwierdzając link który otrzymasz na podanego maila podczas rejestracji).
 3. Załóż swój pierwszy portfel na kryptowaluty na BitBay.Net  Od teraz będziesz mógł je wymieniać na waluty, kupować, sprzedawać, wypłacać lub handlować. Zapewni Ci to dostęp do Twoich kryptowalut 24/7, z możliwością wypłaty ich w dowolnej chwili z dowolnego bankomatu bez użycia karty na całym świecie.
 4.           —-> Aktywuj swoje konto na giełdzie BitBay.NET już TERAZ
 5. Załóż też dedykowany portfel dla BitCoina na  ponieważ do lub na niego będziesz mógł wpłacać/wypłacać posiadane lub „wykopane” BitCoiny w BitClub’ie.
 6. Od lutego 2018 roku wpłaty i prowizje BitClub są możliwe tylko w BitCoin Cash.
 7. Opłata członkowska która wynosi 99$ i jest jednorazowa.Ważne jest abyś opłatę oraz zakup pul miningowych wykonał  w ciągu 10min polecam zrobić to z konta z BitBay.NET. Po upływie tego czasu jeśli nie zdążysz nie dokonuj żadnej opłaty lecz od początku wygeneruj nową płatność.
 8. Zamiana BTC na BCC (BCH). Z poziomu swojego Backoffice używając covectora. W dowolnej chwili przy pomocy kilku kliknięć zamienisz całość lub część swoich BTC na BCC (BCH)  lub odwrotnie. Wymiana odbywa się w oparciu o aktualny kurs na giełdzie. Od wymiany BitClub nie pobiera prowizji.

 Jak używać convectora do wymiany BTC na BCH?

        9. Od 1 lutego uruchomiono  automatyczną reinwestycję dla puli GPU.

       10. Od stycznia 2018 r. w Twoim backoffice dostępny jest portfel BitCoin Gold, tak samo jak BitCoin czy BitCoin                     Cash.

11. Aplikacje na smartfony i Debit Card3 dostępne są od 15 marca. Aplikacje na Android i iPhone, ułatwiają                  doładowanie konta oraz sprawdzenie stanu Naszych konta w bitclubie (Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash i                            ClubCoin). Karty debetowe Debit Card3 zaopatrzone w logo CoinPay są prawie gotowe do użytku.

 

Zobacz jak aktywować konto (jednorazowa opłata członkowska 99$ membership).

 

Moja skrzynia na BitCoiny 😉

 

Oglądnij poniższe pomocne filmy instruktażowe:

Jak założyć portfel blockchain?

Jak przelać bitcoiny z bitbay’a na blockchain w celu wykonania opłaty członkowskiej lub zakupu pul miningowych?

 

 

 

—-> Aktywuj swoje konto w BitClub.Network już Teraz! 

 

 BITCLUB – za zakup puli miningowych otrzymasz dodatkowe bonusy:

 • za min. 500$  otrzymasz bonus 40$ (tu kopiemy Bitcoiny  Znalezione obrazy dla zapytania bitclub network logo więcej o BTC znajdziesz  TUTAJ.)
 • za 1000$  otrzymasz bonus 100$ (tu kopiemy Bitcoiny  Znalezione obrazy dla zapytania bitclub network logo więcej o BTC znajdziesz TUTAJ.)
 • za 3500$  otrzymasz bonus 500$ (tu kopiemy Bitcoiny  Znalezione obrazy dla zapytania bitclub network logo więcej o BTC znajdziesz TUTAJ.)

 

Co to jest technologia blockchain? —-> Podobny obraz

 

→ 1000 zł na START 

 SUBSKRYBUJ


Nota prawna. Inwestycje i zarabianie w Internecie. 

Informacje zawarte w publikowanych  materiałach oraz video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w treści udostępnianych artykułów lub wpisów oraz innych materiałach video (instruktażowych).

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://wolnywybor.com