CO TO SĄ KRYPTOWALUTY?

Kryptowaluty wzbudzają zainteresowanie zarówno pod względem idei wolności i niezależności, które ze sobą niosą, jak i z punktu widzenia możliwych zysków inwestycyjnych.

Misja kryptowaluty sprowadza się tak naprawdę do jednego słowa, które brzmi „wolność”.  Kryptowaluty to waluty elektroniczne całkowicie wolne od kontroli polityków, rządów, krajowych czy międzynarodowych instytucji finansowych, których obrót nie jest w żaden sposób kontrolowany, a podlega jedynie silnemu systemowi elektronicznych, zautomatyzowanych zabezpieczeń. Obecnie na świecie istnieje już kilkaset kryptowalut.

Kryptowaluta, inaczej mówiąc waluta kryptograficzna, jedną z głównych cech kryptowaluty jest to, że działa jak wirtualna waluta. Posiadacz takiej kryptowaluty przechowuje ją na swoim portfele webwallet na komputerze, w smartfonowej aplikacji.

Moją misją jest aktywne działanie na rzecz popularyzacji cyfrowych waluty (kryptowalut)  i technologii blockchain.

Prezentuje tutaj kilka najbardziej popularnych kryptowalut. Więcej  na temat danej kryptowaluty dowiesz się klikając w wybrane loga kryptowalut które umieściłam powyżej.

                  

                                 

Podobny obraz

            

Znalezione obrazy dla zapytania iota                           Znalezione obrazy dla zapytania ripple

Kluczowym celem dla koncepcji kryptowalut jest to, że w obrocie nimi nie występuje żaden regulator czy pośrednik. Żaden rząd, korporacja lub inna organizacja nie ma nad nimi kontroli. Żadna władza nie może decydować np. o zwiększeniu podaży kryptowalut. O tym, ile danej kryptowaluty znajdzie się w obiegu decyduje jej twórca, na etapie tworzenia systemu. Jej wartość znajduje się w rękach wolnego rynku. Nikt nie może też „zablokować” naszego konta. Nie „wejdzie” też na nie komornik.

Co to jest blockchain?  —–> Podobny obraz

Co to jest White Paper  kryptowaluty?  

Najpopularniejszą kryptowalutą świata jest BitCoin.

  • 22.05.2010 za zakup pizzy zapłacono 10 000 bitcoinów (BTC);
  • 9.02.2011 po raz pierwszy w historii jeden bitcoin wyceniany był na równi z 1 dolarem amerykańskim;
  • 2.06.2011 jeden bitcoin miał już wartość 10 dolarów;
  • 10.04.2013 osiągnął cenę 266 dolarów;
  • 02.11.2017 osiągnął cenę 6665 dolarów;
  • 18.12.2017 osiągnął cenę 19 891 dolarów;

Nieoficjalnie się mówi, że Bitcoin będzie wart 1 milion dolarów
($1. 000. 000)!

Sprawdź —->  aktualną wartość rynku kryptowalutCOINMARKETCAP

Krypto waluty są nie tylko najnowszą dostępną technologią ale mogą prowadzić również sporych zysków. Poniżej zamieszczam screen zrobiony przeze mnie 6 grudnia 2017r. z mojego konta na giełdzie Bitbay.net gdzie grywam na krypto walutach.

 

 

 

Jak widzisz istnieją poważni inwestorzy na tym rynku „bitcoinowi milionerzy”. Niepierwszy raz byłam świadkiem sprzedaży czy zakupu wartości setek tysięcy złotych a nawet wartości większej niż milion złotych. Gdyby rynek krypto walut nie był pewnym biznesem zapewniam Cię nie interesowaliby się nim poważni inwestorzy.

Kryptowalutami można obracać na giełdzie, wymieniać je na waluty lub inne kryptowaluty, opłacać rachunki, dokonywać anonimowych wypłat z bankomatów na całym świecie bez użycia kart bankomatowych za pośrednictwem m.in. giełdy ——–>  

Kryptowaluty można też kopać  —–>  Znalezione obrazy dla zapytania mining futurocoin

Wizyta w kopalni krytowalut. 

Wiele z nich jest świetną inwestycją i może przynieść ogromne zyski. Policz zyski  

Tu   czeka na Ciebie codzienna porcja news’ów na temat kryptowalut.

 SUBSKRYBUJ

Znalezione obrazy dla zapytania instagram

Podobny obraz


Nota prawna. Inwestycje i zarabianie w Internecie. 

Informacje zawarte w publikowanych  materiałach oraz video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w treści udostępnianych artykułów lub wpisów oraz innych materiałach video (instruktażowych).

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://wolnywybor.com