FUTURENET

Rewolucja w świecie Marketingu Online!

Kilka dni temu odbył się  – kolejny Światowy WIELKI event w MACAU!

Udział wzięło w nim ok. 6000 ludzi z całego świata (Użytkowników i pasjonatów FutureNet). Podczas eventu właściciele firmy przedstawili wiele nowości oraz opowiedzieli o planach i rozwoju firmy. Imprezę prowadziła Monika Zamachowska. Poniżej kilka zdjęć z eventu oraz krótki opis przedstawionych rozwiązań.

Stephan morgenstern i Roman Ziemian – właściciele FutureNet

 

Macau – after party.

 

Przedstawiam Ci drugą największą na świecie platformę społecznościową – FUTURENET.

➙ strona (website) FutureNet

 

platforma społecznościowa FutureNet

 

Podobny obraz
platforma sprzedażowa FutureNet
schemat wzrostu popularności FutureNet

 

Za nim przejdę do zapoznania Cię z produktami jakie są dostępne dla Użytkowników platformy oraz opowiem Ci o możliwościach jedynej platformy społecznościowej na świecie dzielącej się zyskami zarobionymi na reklamach ze swoimi Użytkownikami, chce Cię zachęcić do poznania bliżej tej firmy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Najważniejsze informacje w skrócie poruszane podczas eventu FutureNet 2018:

– Przekroczenie ponad 1 miliarda wyświetleń w FutureAdPro!

– Obecnie w fazie testów ruszyła  nowa aktualizacja programu FutureAdPro.

– Od teraz po zakupie adpacków,  każdy w przeciągu 7 dni będzie zobowiązany do umieszczenia reklamy na portalu. Dostępne będą gotowe szablony i narzędzia do tworzenia reklamy. Możesz dodać swoją stronę www lub stworzyć własną reklamę, możesz również reklamować usługi innych firm czy znajomych (nie musisz być właścicielem danego biznesu).

– Kolejna zmiana dotyczyć będzie prowizji jaką otrzymujesz od swoich poleconych od teraz zadbaj o odpowiednią ilość adpacków ponieważ otrzymasz prowizję od 10-krotności czyli jeśli masz 10 adpacków prowizję otrzymasz od 100 adpacków, jeśli będziesz mieć 100 adpacków otrzymasz prowizję od 1000 adpacków Twoich poleconych. 

– Nie będzie już konta reklamowego na które odliczano z wypłat 5% i 5% na matryce, od teraz 10% wypłat będzie automatycznie przekazywane na konto matrycowe.

– Naliczenia na paczkach reklamowych będą znów odbywać się co 15 minut!

– Nowe usługi i możliwości w FutureAdPro m.in. rozmowa na czacie z reklamodawcą, czy Fast Photo Ads – czyli możliwość reklamowania swojego biznesu bez posiadania strony (np. zrobienie zdjęcia wizytówki)

– Nowy rewolucyjny produkt aplikacja Banners App dzięki której możesz zarabiać  własnej inwestycji. Używając aplikację podczas uruchamiania telefonu możesz zarobić nawet 20$ miesięcznie. 

– Nowy interfejs Użytkownika platformy FutureNet dostepna już w grudniu 2018 (a w 2019 roku dodatkowo dostępne m.in. friends catcher, future radio).

– Nowy projekt FutureNet PLANET – strażnicy planety (w przyszłym roku pojawią się dwie nowe matryce za 2550$ oraz 5000$).

 

Nowy projekt mający na celu uratowanie Naszej planety przed zniszczeniem – globalnym ociepleniem oraz  utratą lasów deszczowych , co wiązałoby się z niewystarczającą ilością tlenu dla Nas wszystkich.
Lasy deszczowe to zielone płuca kuli ziemskiej, rezerwuar fauny i flory, stabilizują klimat na Ziemi, utrzymują naturalny cykl obiegu wody w przyrodzie, chronią przed powodziami, suszami oraz erozją. Z racji rozwoju cywilizacji znika ich Nam z powierzchni Ziemi codziennie kilka dobrych hektarów. Cel projektu: połączenie siły Networku i celów wyższych ->zarabianie pieniędzy i ochrona planety. Plan startu przewidywany prawdopodobnie na przyszły rok !
13. DWIE ZUPEŁNIE NOWE MATRYCE  za 2550$ i 5000$.

Podczas eventu miała miejsce prezentacja nowej aplikacji BannersApp –  Nowy Produkt FutureNet!

 

Absolutnie darmowy produkt – za każde odblokowywanie ekranu swojego telefonu będzie można zarabiać. Teraz już nikt nie powie, że nie ma pieniędzy na start! Odblokowując swój telefonu… zarabiasz 5$ tygodniowo, 20$ miesięcznie, 250$ rocznie!!!

Co trzeba zrobić?
1) Zarejestrować się na FutureNet z tego linku FutureNet
2) Pobrać aplikację
  • Link do strony http://bannersapp.com
  • Loguj się na ten sam login i hasło jakie ustaliłeś podczas rejestracji  do FutureNet
  • Wypłaty będą realizowane w FTO: do 5 $ tygodniowo, do 20 $ miesięcznie dodatkowo do budżetu za odblokowywanie telefonu,
  • Dokładnie taki sam system prowizyjny jak w FutureAdPro ze struktury (czyli 8 % w pierwszej linii z tygodniowego zarobku poleconego, 4% z drugiej linii i 1% z trzeciej, czwartej i piątej linii)
  • Najlepsze marki jak Hilton, Pandora są z Nami 🙂
Ten produkt to rewolucja na rynku reklamowym, bo przecież odblokowując telefon patrzysz na Niego i jesteś skupiony, wiec siła reklamy jest ogromna

Przed Państwem Dyrektor Rafał Szymański w prezentacji najnowszej aplikacji! Warto zobaczyć to wystąpienie 🙂

FutureNET aby zapewnić płynność finansową dla swoich projektów prowadzi działalność w kilku kierunkach i buduje silną markę! Zarabianiu przez Internet sprzyja czas: „Im dłużej działasz tym więcej zarabiasz”.

→ 3000 zł na START 

Kliknij i sprawdź wszystkie możliwości  jakie daje ➙ FUTURENET, ➙ FUTUREADPRO, ➙ FUTURONETWORK

FutureNET obecnie jest największym konkurentem dla Facebooka. W zestawieniu ALexa Direct Selling Companies TOP 200 FutureNet awansował już na

2 pozycję wśród mlm’ów!  Wyprzedza Nas tylko Oriflam. 

 

ZACZNIJ ZARABIAĆ TERAZ ➙ KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ REJESTRACJI.

 

WARTOŚĆ portali społecznościowych takich jak Facebook, Goldenline, czy Wykop, pochodzi z treści, i AKTYWNOŚCI Użytkowników (reakcji użytkowników na posty (like it, komentarze, polubienia itp.) czyli zaangażowania użytkowników). Wartość tych portali zmienia się każdego dnia, w zależności ile użytkownicy poświęcają czasu i uwagi.  Codziennie dane statystyczne podają ile i co piszą, co czytają a potem lajkują Użytkownicy? Podobnie jest z FutureNet, różnica polega na tym, że FN dzieli się tą wartością ze swoimi Użytkownikami. Traktuje ich jak WSPÓŁTWÓRCÓW portalu i wynagradza za zaangażowanie. Wartość rynku reklamy to kilkadziesiąt miliardów dolarów rocznie. FutureNet w zamian za Twoją aktywności dzieli się z Tobą zyskami nawet do 1% dziennie. Nasuwa mi się pytanie, ile zarobiłeś na swojej działalności w mediach społecznościowych, skoro wiesz już ile one zarobiły na Tobie? Jestem pewna, że – Twoje zarobki są takie same jak były moje – 0 zł.

 

DOŁĄCZ DO NAJBARDZIEJ STABILNEJ FIRMY I ZACZNIJ ZARABIAĆ JUŻ TERAZ ➙ ZAREJESTRUJ SIĘ!

Gdzie sprzedać futurocoin 

 → Aktywuj konto na giełdzie kryptowalut CoinDeal —> Tu możesz wypłać swoje zyski bezpośrednio z FutureNET, FutureAdPro oraz w FuturoCoin’ach.

Jeden login i to samo hasło do wszystkich programów!

Do FutureNet, FutureAdPro i FuturoCoin logujesz się zawsze za pomocą tego samego loginu i hasła jakie ustaliłeś podczas pierwszej rejestracji w portalu społecznościowym FutureNet.

 

MATRYCE – Pełna prezentacja.

 

Co należy zrobić, by zacząć zarabiać? Wystarczy abyś był aktywny i robił to lubisz. To takie proste 🙂

Kliknij i sprawdź wszystkie możliwości  jakie daje ➙ FUTURENET, ➙ FUTUREADPRO, ➙ FUTURONETWORK

Tutaj możesz zobaczyć wszystkie produkty FutureNET który zajmuje się również działalnością charytatywną.

 

ZACZNIJ ZARABIAĆ TERAZ ➙ KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ REJESTRACJI.

→ 3000 zł na START 

 

Przeczytaj koniecznie!

PLAN MARKETINGOWY FUTURENET 

 

Poniżej nowe matryce od Basic do Royal

 

 

 

Matryce Extra Bonus:  wykupując matryce do pozycji ROYAL otrzymasz 15 FTO a Twój Sponsor 5 FTO.

Kalkulacja zarobków z matryc (moje zarobki z matryc):

                        

Chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków w zarabianiu przez Internet.

Jeśli dasz z siebie wszystko, to ja dam Ci mentalną gwarancję zarobków na poziomie minimum 3,000 PLN miesięcznie.

➙ Napisz do mnie TERAZ

 

Zarejestruj się BEZPŁATNIE w portalu FutureNet  następnie napisz do mnie, aby otrzymać od 100$ a nawet do 1685 $,  książkę Roberta Kiyosaki pt.: „Kwadrant przepływu pieniędzy” lub „Bogaty Ojciec” jako BONUS na START!

Warunkiem uzyskania możliwości korzystania z FutureAdPro i FuturoCoin jest darmowa rejestracja do FutureNet.

Rejestrując się w portalu społecznościowego FutureNet, automatycznie będziesz mógł zalogować się także za pomocą używając tego samego loginu i hasła do  FutureAdPro oraz FuturoNetwork.

 

 

WYGODA – jednym loginem i hasłem logujesz się do wszystkich programów!

 

Po rejestracji wykonaj dwa niezbędne KROKI:

Konto na giełdzie COINDEAL jest Ci także niezbędne  —> żebyś swobodnie mógł wypłacać FuturoCoin z FutureNET i FutureAdPro.

Gdzie sprzedać futurocoin

 

1 → Aktywuj konto na giełdzie kryptowalut CoinDeal —> Tu możesz wypłać swoje zyski bezpośrednio z FutureNET, FutureAdPro oraz w FuturoCoin’ach.

 

 

BitBayNET to największa polska giełda znajdująca się w pierwszej dziesiątce giełd

w zestawieniu światowym, legalna i bezpieczna. Tu możesz kupować i sprzedawać kilkanaście dostępnych kryptowalut  2 → Aktywuj konto na giełdzie kryptowalut BitClub.Net 

 

*WAŻNE abyś założył Tu konto ponieważ na nie wpłacę Ci Twoje bonusy 🙂 Więcej —-> BitbayNET

→ 3000 zł na START 

 

 

Pierwsza na świecie została otwarta kawiarnia FutureNET Cafe na Ukrainie.

 

 

Otwarcie kawiarnie FutureNet we Wrocławiu, maj 2018r.

  

Restauracja Aurelio w Warszawie (na franczyzie Futurenet).

Znalezione obrazy dla zapytania kawiarnia aurelio w warszawie Znalezione obrazy dla zapytania aurelio w warszawie

 

A tak pomagamy – Futurenet Foundation 🙂

 

 

 SUBSKRYBUJ

Znalezione obrazy dla zapytania instagram


Nota prawna. Inwestycje i zarabianie w Internecie. 

Informacje zawarte na tym video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w treści udostępnianych artykułów lub wpisów oraz innych materiałach video (instruktażowych).

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://wolnywybor.com