FUTUROCOIN

FuturoCoin jest nową kryptowalutą.

Sprawdź obecną ceną FTO —> Worldcoinindex

FuturoCoin obecnie jest dostępny na 7 giełdach kryptowalut.

Więcej o projekcie FUTURO przeczytasz na www.futurocoin.com

Kliknij i sprawdź wszystkie możliwości  jakie daje  ➙ FUTURONETWORK

Na pewno słyszałeś o niekwestionowanym liderze na rynku krypto walut – Bitcoin’ie. Zapamiętaj skrótowy zapis Bitcoin’a BTC oraz FuturoCoina FTO który podąża już przetartym przez bitcoin’a szlakiem.Krypto waluty są nie tylko najnowszą dostępną technologią ale mogą prowadzić również sporych zysków.

Dowiedz się więcej na temat —–> Czym są kryptowaluty? 

Co to jest FuturoCoin?
FuturoCoin to nowa cyfrowa kryptowaluta, która jest tworzona w celu zagwarantowania natychmiastowych płatności każdemu, w dowolnym miejscu na świecie, przy stałych opłatach transakcyjnych na konkurencyjnym poziomie. FuturoCoin wykorzystuje technologię peer-to-peer do działania bez centralnego organu: zarządzanie transakcjami i wydawanie pieniędzy odbywa się wspólnie przez sieć. Futuro Core to nazwa oprogramowania open source, które umożliwia korzystanie z tej waluty.

Projekt FuturoCoin został oficjalnie uruchomiony 31 stycznia 2018. Jego kod źródłowy możecie znaleźć w serwisie GitHub.

Whitepaper – dokument opisujący zastosowaną technologię możesz pobrać klikając ➙ futuro-fto-white-paper-futurenet.

Co to jest White Paper  kryptowaluty?  

Więcej o projekcie FUTURO przeczytasz na oficjalnie stornie www.futurocoin.com

Transakcja Futuro trwała 4 sekundy a opłata za transakcję jest stała (bez względu na przesyłaną kwotę ok. 2$ fee).

Sprawdź aktualne wydobycie bloków —-> FUTUROCOIN’a<—–

FuturoCoin posiada innowacyjny SafeWallet.

→ Aktywuj konto na giełdzie kryptowalut CoinDeal

Aplikacja umożliwiająca płacenie w FuturoCoin’ami.

W sierpniu 2018 roku we Wrocławiu uruchomiono pierwszy futuromat który jest dostępny w FutureNet Cafe. Futuromat ułatwia zawieranie transakcji kupna/sprzedaży FuturoCoina (FTO), umożliwia zakup adpacków we FutureAdPro.

➙Aktywuj konto we FuturoNetwork i zacznij kopać FTO już TERAZ!

Najważniejsze założenia kryptowaluty FuturoCoin:

  • Będzie dostępne tylko 100.000.000 milionów monet FuturoCoin.
  • 10% puli, czyli 10.000.000 milionów monet zostały rozdane partnerom biznesowym FN posiadających matryce na pozycji Royal a reszta z tej puli trafiła do firmy.
  • 20% puli, czyli 20.000.000 milionów monet trafi do cloud mining (Cloud mining to proces wydobycia kryptowaluty z wykorzystaniem wspólnej mocy obliczeniowej procesorów. Ten rodzaj wydobycia kryptowaluty pozwala użytkownikom wydobycie waluty bez konieczności zakupu koparek).
  • 70% puli trafi do tradycyjnego wydobycia. Kryptowaluta FutureNet opiera się o własnym blockchain.

Obsługa prosta, intuicyjna podobna jak w bankomacie aczkolwiek tu nie ma pinów, kodów, wszystko jest anonimowe. Zobaczcie nasz test 

KLIKNIJ TUTAJ <<  ?

Poznaj technologię —-> Co to jest BLOCKCHAIN?<—–

Jak stać się posiadaczem nowej krytpowaluty?

Wystarczy zakupić jedną z dostępnych paczek miningowych (wydobywczych). Każdy pakiet pracuje przez dwa lata i co minutę, przez ten czas na Twój „Safe Wallet” portfel bedą wpływać wydobywane FuturoCoiny.

SUBSKRYBUJ

Znalezione obrazy dla zapytania instagram

Nota prawna. Inwestycje i zarabianie w Internecie. 

Informacje zawarte na tym video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w treści udostępnianych artykułów lub wpisów oraz innych materiałach video (instruktażowych).

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://wolnywybor.com

Podobny obraz

[contact-form-7 404 "Not Found"]