FUTUROMATY

W sierpniu 2018 roku we Wrocławiu uruchomiono pierwszy Futuromat który pośredniczy w zawieraniu transakcji kupna/sprzedaży FuturoCoina (FTO) oraz umożliwia w kilka sekund zakup adpacków we FutureAdPro. Ponadto w niedługim czasie będzie dostępna specjalna aplikacja umożliwiająca dokonywanie płatności futurocoinem bez potrzeby wcześniejszego sprzedawania. Futuromat jest dostępny dla Klientów od 7.30 do 22.00 w FutureNET Cafe na wrocławskim rynku.

Oczywiście wybrałam się żeby go przetestować ? FuturoMAT  to urządzenie za pośrednictwem którego można wypłacić (bez użycia karty bezpośrednio z giełdy lub webwalletu) lub kupić FuturoCoina (kryptowaluta). Obsługa prosta, intuicyjna podobna jak w bankomacie aczkolwiek tu nie ma pinów, kodów, a transakcja anonimowa.

➙Aktywuj konto we FuturoNetwork i zacznij kopać FTO już TERAZ!

Sprawdziliśmy zakupione FTO natychmiast były dostępne na koncie giełdy Coindeal (nie korzystaliśmy z webwalletu).

 SUBSKRYBUJ

Znalezione obrazy dla zapytania instagram

Podobny obraz


Nota prawna. Inwestycje i zarabianie w Internecie. 

Informacje zawarte na tym video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w treści udostępnianych artykułów lub wpisów oraz innych materiałach video (instruktażowych).

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://wolnywybor.com