ZASADY

ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI KORZYSTANIA Z BLOGA

Blog ma charakter informacyjno – edukacyjny i jest poświęcony edukacji finansowej.

Wszystkie treści publikowane na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jego autora. Treści dostępne na stronach: wolnywybor.com, kanale youtube „wolnywyborcom”, instagramie „wolnywyborcom” – nie stanowią one „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Autor serwisu dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Użytkownikom jak najwyższą jakość i wartość użytkową. Jednakże nie udziela się żadnej rękojmi ani gwarancji. Autor nie jest odpowiedzialny za jakąkolwiek szkodę (łącznie ze szkodami z tytułu utraty zysków związanych z prowadzeniem firmy, inwestowaniem środków lub innych strat) będącą następstwem korzystania z informacji zawartych w serwisie.

Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrznych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.

Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.


Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Zarabiając w internecie tworzysz swój własny biznes (nie musisz rezygnować z dotychczasowej pracy). Twoje zarobki będą uzależnione od Twojego zaangażowania finansowego w dany projekty i od zaangażowania osobistego (poświęconego czasu, możesz przekształcić to działanie w biznes lub traktować jako pasywne źródło dochodu). Internet daję nieograniczone możliwości zarabiania. Tylko Ty decydujesz kiedy i w jaki sposób i na jaką skalę je wykorzystasz. Wyniki jakie osiągasz są bezpośrednią konsekwencją podjętych działań (tu działa reguła skalowania biznesu). Rejestrując się do każdej z giełd nie podpisujesz żadnej umowy o pracę, lokatę, prowadzenie rachunku itp. Stajesz się przedsiębiorcą który samodzielnie podejmuje decyzje. Za niepowodzenia nie możesz obwiniać innych osób.

Decyzje o inwestycji podejmuj samodzielnie lub skonsultuje się ze swoim doradcą finansowym.

*Wykorzystanie pieniędzy, których utrata spowodowałaby drastyczne pogorszenie stanu domowego budżetu, zmiany standardu życia lub kłopoty finansowe, jest stanowczo odradzane.

**Pamiętaj nie namawiaj nikogo, po prostu pokazuj czym się zajmujesz i informuj na bieżąco o swoich wynikach – nikt nie lubi być „namawiany”. Po jakimś czasie Twoi znajomi sami zainteresują się tym co robisz i będę Ci o to pytać. Wtedy poświęć im chwilkę czasu i opowiedz o możliwościach. Zachęcaj ich do zapoznania się z regulaminami i zasadami które zawsze są dostępne do przeczytania przy rejestracji do każdej z giełd.

***Jeśli osiągasz dochody (zyski) z jakiegokolwiek źródła w tym internetu – pamiętaj, że masz obowiązek odprowadzania od nich podatku. Najczęściej wykazujesz je w rozliczeniu rocznym PIT- 37, 36 lub 36-L. O szczegóły zapytaj swojego doradcę podatkowego.

****Filmy i inne materiały zamieszczane na moich prywatnych kanałach:  YouTube -„wolnywyborcom”, portal GOOGLE, INSTAGRAM, FACEBOOK, poświęcone są stosunkowo nowej dziedzinie jak zarządzanie procesami w własnym życiu i edukacji finansowej. Wszelkie zbieżności i podobieństwa mają charakter jedynie przypadkowy.

 SUBSKRYBUJ

Znalezione obrazy dla zapytania instagram

Podobny obraz