GIEŁDA KUCOIN

Giełda KuCoin

Giełda KuCoin na polskim rynku została uruchomiona 15 września 2017 roku i niemal natychmiast została uznana za jedną z najlepiej przygotowanych giełd

do tradingu. Od tego czasu notuje niezmiennie rosnącą liczbę użytkowników z całego świata. Swoją siedzibę ma w Hongkongu.

Znalezione obrazy dla zapytania giełda kucoin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na ten sukces wpływa fakt, że KuCoin nie ustaje we wprowadzaniu do obrotu coraz większej ilości nowych kryptowalut. Obecnie jest dostępnych ponad 100 kryptowalut począwszy od najbardziej znanych tj. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Neo (NEO), Dash (DASH), Ripple (XRP) a tahttps://kingpassive.com/what-is-ethereum/kże blisko 200 atrakcyjnych i pożądanych przez użytkowników altcointów w tym polski projekt EXPERTY. 

Warto podkreślić, że giełda – wzorem znanej w świecie traderów giełdy Binance – używa KuCoin Shares (KCS). Tokeny KCS bazują na walucie Ethereum. To zdecentralizowana waluta, dostępna na platformie.

KuCoin Shares mają charakter udziałów w giełdzie, a ich posiadanie gwarantuje wysokie bonusy płynące np. z opłat.

Warto też wspomnieć o braku możliwości dokonywania wpłat i płatności przy uzyciu walut FIAT (USD, EUR, PLN, GBP) oraz przy pomocy kart kredytowych i kont bankowych. Najlepiej wpłacić Ethereum lub Bitcoin za które można nabyć wszystkie inne dostępne kryptowaluty. Nie mniej jednak niskie opłaty są wystarczającymi atutami zachęcającymi traderów do rejestracji. Giełda KuCoin jest ukierunkowana na handel i obrót kryptowalutami.

Strona giełdy jest dostępna w kilku językach: angielskim, japońskim, chińskim, rosyjskim, francuskim, niemieckim, holenderskim, portugalskim i hiszpańskim. Charakteryzuje się prosty interfejsem i przejrzystym rozmieszczeniem treści. Osobiście po pierwszym zalogowaniu na tą giełdę po paru minutach testowania umiałam swobodnie się po niej poruszać. Jest dość intuicyjna.

Rejestracja i weryfikacja konta na giełdzie KuCoin.

Skorzystaj z ➙ KALKULATORA WALUT NA KRYPTOWALUTY

Zamieszczony przez nas kalkulator walut pozwala w łatwy sposób dokonać konwersji pomiędzy kursami poszczególnych walut. Dostępnymi walutami są: PLN, EUR, USD, CHF, GBP. W kalkulatorze znajdują się również najpopularniejsze kryptowalty takie jak Bitcoin, Ethereum, Lisk czy Litecoin.

Jak przelać Ethereum (lub inną kryptowalutę) i kupić jedną z dostępnych kryptowalut? W poniższym video pokazuję to na przykładzie przelania Ethereum i zakupu EXPERTY.

Jeśli preferujesz wersję pdf kliknij TUTAJ 

➙ Darmowa rejestracja na KuCoin.com ➙  ZAŁÓŻ KONTO TERAZ.

Giełda posiada własną kryptowalutę KuCoina i oferuje spore profity za ich posiadanie.

Sprawdź aktualny kurs KuCoina notowany na WorldCoinIndex

Mocne strony giełdy:

  • dodatkowy dochód z polecania – handlując na giełdzie, każdy użytkownik ponosi opłaty a w przypadku KuCoin sopra część (40% udziału z prowizji poleconych) wraca w postaci zarobku do użytkownika. Warunkiem jest kupno KuCoinów;
  • dane są rzetelnie szyfrowane, oparte o blockchain a uwierzytelnianie jest wykonywane w sposób absolutnie błyskawiczny;
  • niskie prowizje od transakcji pobierane przez KuCoin – 0,1% od każdej transakcji;
  • plusem są także niskie lub zerowe opłaty za wypłatę środków;
  • pod względem bonusów  dla użytkowników KuCoin Shares oraz osób generujących największe obroty KuCoin jest niekwestionowanym liderem;

Skorzystaj z ➙ KALKULATORA WALUT NA KRYPTOWALUTY

Zamieszczony przez nas kalkulator walut pozwala w łatwy sposób dokonać konwersji pomiędzy kursami poszczególnych walut. Dostępnymi walutami są: PLN, EUR, USD, CHF, GBP. W kalkulatorze znajdują się również najpopularniejsze kryptowalty takie jak Bitcoin, Ethereum, Lisk czy Litecoin.

Zmieniamy świat na + PLUS!

SUBSKRYBUJ

Znalezione obrazy dla zapytania instagram

Podobny obraz


Nota prawna. Inwestycje i zarabianie w Internecie. 

Informacje zawarte na tym video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w treści udostępnianych artykułów lub wpisów oraz innych materiałach video (instruktażowych).

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://wolnywybor.com