OBSERWUJ GIEŁDĘ „LIVE”

Obserwuj giełdę „na żywo”

Na moim kanale na YouTub’ie możesz znaleźć opublikowane analizy rynku w celu przewidywania zachowania kursów przede wszystkim bitcoina (nie tylko).

Poniżej przykład jednej z nich z 19 lipca 2018r. (pamiętaj sytuacja na giełdzie szybko się zmienia, upewnij się za nim zdecydujesz się na inwestycje czy to dobry moment do wejścia w rynek).

Skorzystaj z ➙ KALKULATORA WALUT NA KRYPTOWALUTY

Zamieszczony przez nas kalkulator walut pozwala w łatwy sposób dokonać konwersji pomiędzy kursami poszczególnych walut. Dostępnymi walutami są: PLN, EUR, USD, CHF, GBP. W kalkulatorze znajdują się również najpopularniejsze kryptowalty takie jak Bitcoin, Ethereum, Lisk czy Litecoin.

Zachowanie kursu bitcoina 22 lipca 2018r – 3 dni po analizie (video powyżej).

—> Aktywuj swoje konto na giełdzie BitBay.NET już TERAZ

lub

→ Aktywuj konto na giełdzie kryptowalut CoinDeal

SPRAWDŹ  —->  aktualną wartość rynku kryptowalut  COINMARKETCAP

aktualności o świecie kryptowalut (kliknij w obrazek)

SUBSKRYBUJ

Znalezione obrazy dla zapytania instagram

Podobny obraz


Nota prawna. Inwestycje i zarabianie w Internecie. 

Informacje zawarte na tym video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w treści udostępnianych artykułów lub wpisów oraz innych materiałach video (instruktażowych).

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://wolnywybor.com