Twoja edukacja finansowa jest kluczem do osiągnięcia niezależności finansowej.

Edukacja (wiedza) jest pierwszym o ile nie najważniejszym KROKIEM do polepszenia jakości Twojego życia i Twojej rodziny. Ucz się. Rozwijaj. Regularnie czytaj książki, słuchaj audiobooków, nabywaj wiedzę z różnych dostępnych żródeł. Warto dodać, że masz bardzo łatwy dostęp do tej wiedzy i najczęściej możesz ją pozyskać za darmo lub na prawdę niewielkie pieniądze wartości butelki wina. Jest to niezmiernie ważne abyś dokładnie rozumiał mechanizmy działające w biznesie, miał świadomość na czym dokładnie polega budowanie dochodu pasywnego i czym jest wolność finansowa? Pozwoli Ci to na łatwe wprowadzenie odpowiednich zmian w Twoim życiu tak abyś odtąd już zawsze mógł kreować swoją przyszłość.

Usiądź wygodnie i zadbaj o chwilę samotności abyś w skupieniu mógł oglądnąć każdy z filmów.

Za nim jednak je oglądniesz przygotowałam dla Ciebie coś wyjątkowego co umożliwmy Ci naprawdę DOBRY START! Poświęć dokładnie 5 minut i zobacz jak działa SIŁA NAWYKU – to jedna z najbardziej oddziaływających sił w przyrodzie o których słyszałam. Najlepsze jest to, że masz taką siła w sobie wraz z całym potencjałem który potrzebny Ci jest do zbudowania Twojego nowego lepszej jakości życia takie jak chcesz TY żeby ono było 🙂 Nawyki mają potężną moc, a przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka! Kliknij w obrazek poniżej i rozpocznij swoją edukację 🙂

Jeśli coś nie będzie dla Ciebie od razu zrozumiałe nie przejmuj się tym, mi również zdarza się cofanie fragmentu filmu lub kilkakrotne jego oglądanie.

Za nim napisałam ten blog kilka lat zdobywałam wiedzę na ten temat i nadal codziennie się uczę.

Film 1 – Robert Kiyosaki

BIZNES XXI w. JAK ZARABIAĆ BEZ CHODZENIA DO PRACY. NOWE NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI.

Film 2 – Robert Kiyosaki

NIE SZUKAJ PRACY, A ZOSTANIESZ BOGATY.

Film 3 – Robert Kiyosaki

KWADRANT PRZEPŁYWU PIENIĘDZY. MLM – MARKETING SIECIOWY (JAK DZIAŁA?).

Film 4 – Robert Kiyosaki

BOGATY OJCIEC, BIEDNY OJCIEC – RÓŻNICE W SPOSOBIE MYŚLENIA MIĘDZY

LUDŹMI, DLACZEGO NIEKTÓRZY SĄ BOGACI A INNI NIE?

W życiu nie ma nic pewnego, NIE ISTNIEJE stała i pewna praca. Naucz się bycia przedsiębiorczym i rozpocznij prowadzić własny Biznes.

*Po paru latach może nadejść taki dzień w który osiągniesz WOLNOŚĆ FINANSOWĄ.

➙ Napisz do mnie kontakt@wolnywybor.com

 Przeczytaj wszystkie poniższe książki które pozwolą Ci w przystępny
i szybki sposób zgłębić na czym polega pętla myślenia, poznasz wiele sekretów i rad jak skutecznie zarządzać swoimi myślami, decyzjami oraz zdobędziesz wiedzę na temat zarządzania swoim życiem, finansami i sposobami budowania dochodów pasywnych. 

Kwadrant przepływu pieniędzy

Szkoła Biznesu Robert Kiyosaki

Biznes 21 wieku pdf za darmo

Podobny obraz               Znalezione obrazy dla zapytania Siła nawyku Robert Kiyosaki po polsku

*Bestsellery Roberta Kiyosakiego sprzedano w ponad 30 milionach egz.  

 SUBSKRYBUJ

Znalezione obrazy dla zapytania instagram

Podobny obraz


Nota prawna. Inwestycje i zarabianie w Internecie. 

Informacje zawarte na tym video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w treści udostępnianych artykułów lub wpisów oraz innych materiałach video (instruktażowych).

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: http://wolnywybor.com